Maska černého netopýra

G73905

skladem

Tato maska ukazuje a skrývá současně - vzrušující hra s vlastní identitou, která k tomu, aby byla efektivní, nutně nepotřebuje kompletní převlek! Maska netopýrá je vhodná nejen na karneval nebo Halloweenskou párty, ale díky svému elegantnímu vzhledu také na tématické plesy. Díky výřezu pro nos nejste omezeni v dýchání a výřezy pro oči zaučují...

Více info

101 Kč

Tato maska ukazuje a skrývá současně - vzrušující hra s vlastní identitou, která k tomu, aby byla efektivní, nutně nepotřebuje kompletní převlek! Maska netopýrá je vhodná nejen na karneval nebo Halloweenskou párty, ale díky svému elegantnímu vzhledu také na tématické plesy. Díky výřezu pro nos nejste omezeni v dýchání a výřezy pro oči zaučují plný výhled - takže netopýři nemusí spoléhat na svou echolokaci. Vyvýšené boční částy vypadají svůdně a záhadně, zejména pro ženy, které tuto masku nosí v kombinaci s jasně červenou rťěnkou.

Maska černého netopýra sedí na hlavě díky diskrétnímu elastickému pásku. Netopýří maska je velice působivá v kombinaci s elegantním oblečením. Masku také můžete jednoduše mít v kapse a použít ji jen v některých případech - například abyste proklouzli okolo dotěrného vyhazovače nebo skupinky lidí, bez toho, aby Vás někdo poznal. 

Technické údaje:

  • elegantní polomaska netopýrského vzhledu
  • vyrobena z měkkého plastu
  • velikostně se hodí na každý obličej
  • v zadní části hlavy je držena nenanpádaným měkkým elastickým páskem
  • barva: černá jako noc

Obsah balení:

  • 1 x maska netopýra
Kontaktovat nás můžete na tomto tel. čísle:
+420 702 802 858

Odeslat dotaz